Grecja all inclusive

Grecja słynie z pysznej śródziemnomorskiej kuchni, wspaniałych, dojrzewających w południowym słońcu owoców i pełnych aromatu lokalnych trunków. Każdy, kto choć raz odwiedził grecką tawernę, nie zapomni smaku serwowanych tam dań. Bez wątpienia warto skosztować lokalnych specjałów spędzając wakacje na Krecie, Rodos, czy Zakhyntos.

Hotele prowadzące formułę wyżywienia all inclusive chętnie, oprócz kuchni międzynarodowej, serwują regionalne potrawy takie jak ciasto filo, gyros czy musaka. Dzięki wykwalifikowanym kucharzom i dobrej jakości produktów możemy spróbować greckiej kuchni w jej najlepszym wydaniu. All inclusive obejmuje także lokalne wina i inne napoje alkoholowe, takie jak ouzo i retsina.

Jeśli jednak nie zdecydujemy się na wybór hotelu all inclusive z pewnością powinniśmy wybrać się na wieczór grecki do lokalnej tawerny lub restauracji. Tylko podczas takiej uczty zobaczyć będziemy mogli prawdziwą grecką zabawę, tańce i śpiewy, no i oczywiście skosztować najlepszych specjałów kuchni greckiej.

All inclusive to również możliwość korzystania z wielu dodatkowych usług i atrakcji proponowanych przez hotel. Grecy to radosny i bardzo rozrywkowy naród, więc uczestnictwo w prowadzonych przez wykwalifikowany zespół animacjach dostarczy zapewne moc wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

All Inclusive do Grecji

Jeden z najchętniej odwiedzanych szlaków turystycznych w Grecji przebiega przez wąwóz Samaria. Wąwóz znajduje się w paśmie Gór Białych, które położone są na bardzo popularnej wśród turystów wyspie Krecie. Cały wąwóz obejmuje długość około osiemnastu kilometrów i wymaga dość dużo wysiłku jeśli chcemy go zwiedzić w całości. Wąwóz jest miejscem, w którym możemy podziwiać przepiękne górskie krajobrazy, fascynujące ukształtowanie terenu i bujną roślinność. Skały na terenie wąwozu mają przepiękny kolor: są to różne odcienie czerwieni, które cudownie mienią się w słońcu. Warto nie spieszyć się ze zwiedzaniem żeby móc możliwość obejrzenia ich o różnej porze, kiedy to słońce zmienia intensywność z jaką świeci. Na całej trasie spotkamy liczne punkty widokowe, które są świetną okazją do rozkoszowania się pięknem krajobrazu stworzonego przez naturę. Sam wąwóz otoczony jest przez Park Narodowy Samaria. Jest to jedyne miejsce w całej Grecji, gdzie można spotkać dzikie kozy, zwane także kozami kreteńskimi.

Written by euro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *